ציורי קיר - יופי של אומנות
מה חדש

ציורי קיר – יופי של אומנות

נדמה שמאז חומת ברלין וקיר המחאה המפורסם של ג'ון לנון בפראג, ציורי הקיר לא היו כה פופולאריים כמו בימים אלו. אז נכון, כיום שימושם הוא עיצובי נטו ופחות מחאתי/פוליטי, אבל עם עצם הפלישה של האופנה המחתרתית אי אפשר להתווכח. כיום ניתן למצוא ציור קיר אחד לפחות בכל בית בישראל ואף במוסדות ציבוריים רבים. נשמע לכם מעניין וגם אתם רוצים לקשט את ביתכם בצורה מיוחדת? הישארו עימנו וגלו את כל מה שצריך לדעת על ציורי קיר בישראל.

ציורי קיר – מרגע ההזמנה ועד לתחילת העבודה

תהליך ההזמנה של ציורי קיר הינו פשוט ומהיר. את הקשר הראשוני עם האמן המבצע ניתן ליצור באמצעות הטלפון, המייל ולעיתים גם אתר החברה. בבקשה יש לפרט להיכן מיועד הציור (לדוגמה: סלון הבית, חדר הילדים, חצר בית הספר), כיוון עליו חשבתם, פרטים חשובים נוספים (גודל, צבעים, כיתובים, תלת ממד וכדומה) ותאריכים אפשריים לביצוע. בשלב הזה, אמן הציורים ישלח לכם סקיצות אפשרויות לצד הערכות מחיר כלליות, וכל שנותר לכם הוא לבחור ולהוציא את התהליך לדרך. אגב, אם התאהבתם באופנת ציורי הקיר אך אין לכם שום רעיון כללי, איש המקצוע יוכל להגיע אליכם לפגישת ייעוץ והכוונה.

לפני הגעת הצייר המהולל, יש לוודא שקע חשמל תקין בסמיכות מקום, כמו גם ברז מים. אף על פי שהעבודה אינה מלכלכת, מוטב להרחיק או לכסות בניילון רהיטים יקרים, מחשש שמא זרזיפי צבע קטנים ימצאו את דרכם אליהם. בנוסף, חשובה תקינות הקיר, כלומר, היעדר מסמרים, קילופים, נזילות וסדקים.

מרגע תחילת העבודה ועד לסיומה

האמן הגיע בשעה טובה והעבודה עומדת להתחיל. ציור קיר ממוצע לא ייקח יותר מכמה שעות, אשר לאחריהן תוכלו מיד לחזור לביתכם האהוב. טכניקת הצביעה הנפוצה ביותר עבורי ציורי קיר היא על ידי שימוש ב"צבע אוויר", וזאת בשל מהירות הצביעה, הדיוק המרבי שלה ונוחות העבודה עם מברשת ייעודית. כאמור, זמן הפקת הציור אינו רב, כאשר בציורים גדולים ומורכבים הוא עשוי להתפרש על פני יומיים עבודה. וזהו, האמן מודיע לכם על סיום עבודתו, והבית שלכם כבר נראה טוב הרבה יותר…

מסיום הציור ובתקופה שאחרי

חשוב להדגיש כי ההחלטה על הפקת ציורי קיר היא אינה התחייבות לכל החיים. בכל שלב בו תתחרטו, תוכלו פשוט לצבוע את הקיר ולהעלים את הציור בתוך פחות משעה. אם לא תעשו זאת, תגלו שגם אחרי 7-8 שנים ואף יותר, הציור שומר על מראהו המרשים. את ניקוי הציור יש לעשות באמצעות מטלית לחה. והמחיר? משתנה מאמן לאמן ומציור לציור. עדיף שתשאלו על זה ב-4 עיניים…

Similar Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *