גינות גג - מכניסים את הטבע לבית
גינה וגן | מה חדש

גינות גג – מכניסים את הטבע לבית

אם היינו אומרים לכם שישנה אפשרות שיכולה להפוך את הגג שלכם לגינה של ממש, כזאת שתכניס את הטבע ממש לתוך הבית שלכם ותספק לכם פינה יפה ומעוצבת, מה הייתם אומרים? אנחנו בטוחים שהייתם רוצים! בשורות הקרובות נסביר לכם כיצד תוכלו לתכנן גינת גג לתפארת בבית ומדוע זה כל כך כדאי לכם.

גינה אבל בגג!

הרעיון מאחורי גינות גג נובע מרצונם של רבים לחיות בעיר, אבל בכל זאת להרגיש גם את הטבע על ידי יצירת "ריאה ירוקה" בבית. מאחר ולא לכל בית צמודה גינה, הגג מהווה פתרון נהדר ליהנות מגינה ירוקה בכל זאת. באמצעות תכנון מושכל ושימוש באמצעים הנכונים תוכלו להפוך את הגג שלכם לגינה שכוללת את כל מה שיש בגינות רגילות ואף יותר מכך. למעשה, אם תשכילו ליצור גינה בגג שלכם, תזכו במספר יתרונות חשובים:

  • ניצול השטח – כמה גגות עומדים נטושים בשל חוסר שימוש? במידה ותהיה בהם גינה של ממש, אנחנו מבטיחים לכם שהם לא יישארו ריקים ושתירצו להיות בהם כמה שיותר.
  • עיצוב – גינת גג הופכת את הבית למעוצב ומזמין יותר, כל עוד תדעו כיצד לטפח אותה ולטפל בה נכון, כך שתהיה פורחת כל השנה.
  • לגדל משהו בשביל עצמכם – בגינת הגג תוכלו לגדל לא רק פרחים אלא גם צמחי תבלין, ירקות ואפילו עצים בגדלים שונים.
  • להגדיל את ערך הנכס – תופתעו לגלות איך בהשקעה שאינה גבוהה תוכלו להגדיל את ערך הנכס, לעיתים בעשרות אחוזים, באמצעות גינה פורחת.

מה ניתן ליישם בגינת גג?

כל מה שיש בגינה רגילה, ניתן לתכנן וליצור בימינו גם בגינת גג ואפילו בגינה של מרפסת. זה יכול להתחיל באדניות מסוגים שונים, שאותן תוכלו לבחור לפי צבעים, צורות וחומרים שונים. למשל, אדניות עץ שמשתלבות נהדר עם כל הטבע שמסביב. זה יכול להמשיך עם פרגולות ופתרונות הצללה נוספים, דק, ספסלים מעוצבים, מטבח חוץ, פינת ברביקיו ועוד. קיימים נותני שירותים שמציעים תחת קורת גג אחת את כל הנדרש להקמה של גינת גג בהתאמה אישית לצרכים, לרצונות ולתקציב הפנוי שלכם.

תוכלו לקבל מהם שירותי ייעוץ ותכנון, לרכוש מהם את כל האלמנטים הנדרשים ולקבל מהם טיפים חשובים בנושא הקמת גינות גג שיעזרו לכם מאוד. ככל שתקפידו להתקשר עם מקצוענים שכאלה, כך תוכלו לנצל טוב יותר את חלל הגג שלכם וליצור בו גינה מרשימה, יפה ושימושית, במקום שטח ריק וחסר שימוש. שיהיה בהצלחה!

Similar Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *