כלי הגשה מיוחדים מעץ
מה חדש

כלי הגשה מיוחדים מעץ – האפשרות החד פעמית

במשך שנים התרגלנו לעובדה שכאשר אנו רוצים לארח בצורה מיוחדת במינה, עלינו להשתמש בכלי הגשה רב פעמיים יוקרתיים מזכוכית או מחרסינה. כלים אלו אומנם עושים את העבודה מצויין עד ימינו אנו, אך הם טומנים בחובה שטיפת כלים המונית וגם צלחת או כוס שנשברות פה ושם. כפי שתבינו מייד, כיום כבר ניתן למצוא אפשרות הרבה יותר נוחה וזולה אך כזאת שעדיין מכבדת את המעמד – כלי הגשה חד פעמיים מיוחדים מעץ.

כלי הגשה מיוחדים במינם על טהרת העץ – במה בדיוק מדובר?

כשאנו מדברים על כלי הגשה מיוחדים מעץ, אין אנו מתכוונים לכלים הרב פעמיים שמוכרים לנו כבר לאורך שנים. הכוונה שלנו היא דווקא לכלים חד פעמיים, אך באיכות גבוהה מהרגיל. במה מתבטאת איכותם וייחודיותם? ראשית כל, במראה המיוחד שלהם, שאין מה להשוותו לכלים חד פעמיים פשוטים מפלסטיק. מדובר בקולקציית כלים בעלת מראה של עץ אלגנטי שניתן לרכוש בכמה גוונים וסגנונות, מאחר והכלים הללו עשויים מכמה סוגי עצים – במבוק, דקל וקנה סוכר. הכלים הללו כל כך מיוחדים כך שבמרבית המקרים הסועדים כלל לא יבחינו בהבדל בינם לבין כלים רב פעמיים רגילים מעץ.

הדבר השני שמיוחד באותם כלי עץ חד פעמיים הוא העמידות הרבה שלהם. נגמרו הימים של צלחת פלסטיק חד פעמית שמתעוותת בשל כמות האורז או הפירה שהעמסתם על גביה וגם של הסכין שנשברת בכל פעם שמנסים לחתוך את הסטייק – כלי העץ הינם חזקים מאוד ומסוגלים לעמוד בכל משימה בהצלחה. בנוסף הם גם עמידים לחום וניתן להגיש בהם מאכלים ומשקאות חמים מבלי לחשוש שמא הם יתעוותו, יגרמו לכוויה או לזליגת חומרים רעילים למזון ולשתייה.

אילו סוגי כלים מעץ ניתן לרכוש?

בדיוק כמו כלי העץ הרב פעמיים, כך גם כלי העץ החד פעמיים מגיעים בקולקציה רחבה של כלים, כך שניתן להשתמש בהם לכל סוג של אירוח או צרכי הסעדה. סכו"ם, צלחות, כוסות, קערות, מגשים, שיפודי וקונוסי הגשה, כולם מגיעים במגוון גדלים לבחירתכם. ניתן להגיש בהם מנות ראשונות, עיקריות, סלטים, קינוחים, משקאות חמים או קרים וכו'. עוד דבר מאוד מיוחד באותם הכלים הוא האפשרות לאפות עימם בתנור ולהגיש את המנה ישר אל השולחן, במידה ובוחרים בכלי הדקל, למשל.

מחיר חד פעמי באיכות רב פעמית

בוודאי תשמחו לגלות שהמחיר של אותם כלי הגשה מיוחדים מעץ בהחלט משתלם ושווה את המעבר. מאחר ומדובר בכלים אשר עשויים מחומרים טבעיים לחלוטין אשר נמצאים בשפע בטבע, הליכי הייצור שלהם לא יקרים יותר מידי, מה שמאפשר למכור אותם במחיר מוזל. למעשה, במרבית המקרים הם יעלו בדיוק כמו כלים חד פעמיים פשוטים מפלסטיק, במיוחד אם משכילים לרכוש אותם בצורה סיטונאית.

Similar Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.