מה חדש | עיצוב פנים

מטבח לבן, סגנונות שונים

לבן. צבע שמשדר ניקיון, חגיגיות ואווריריות, "מסתדר" עם כל שאר הצבעים, ומהווה רקע שקט וניטראלי עבור חפצים אחרים שמשולבים אתו. מכל הסיבות האלו ועוד, אנשים רבים מעדיפים מטבחים לבנים. מצד שני, בחירת צבע ספציפי כזה אינה אומרת שכל המטבחים הלבנים זהים זה לזה. גם תחת המסגרת של הצבע הלבן, אפשר לעצב את המטבח בכמה דרכים, כך שיראה שונה לגמרי.

מטבח לבן פעמים רבות מתקשר למראה כפרי ורך. אפשר לקחת את הסגנון הכפרי למראה וינטאג'י ומשופשף, כמו כאן
.

 
.

 
.

 

או למראה כפרי נקי יותר
.

 
.

 
.

 

לבן משתלב נהדר עם עץ, שגם הוא מתקשר למראה הכפרי – למשל בשולחן האוכל, במשטחי העבודה, בריצוף או בקורות התקרה
.

 
.

 
.

 

בקצה השני של הסקאלה נמצא הסגנון החללי וההיי-טקי: ארונות חלקים מפורמייקה לבנה מבריקה, משטחים לבנים בוהקים, ושילוב עם נירוסטה, שביחד עם הלבן משקפים את האור ומאירים את החלל.
.

 
.

 
.

 
.

 

וכרגיל, יש גם את דרך האמצע – מטבח במראה מודרני, שמשלב כפריות ואורבניות. כמו למשל נגיעות של נירוסטה ביחד עם ריצוף עץ מולבן, ארונות במראה כפרי ביחד עם קיר קרמיקה לבן, ארונות לבנים חלקים ובוהקים משולבים עם עץ, ועוד.
.

 
.

 
.

 

ההחלטה על מטבח בצבע לבן היא למעשה רק נקודת המוצא לבחירת המראה האהוב עליכם והמתאים למשפחתכם ולסגנון חייכם. בהצלחה ועיצוב נעים!

***

מוגש בחסות סטודיו אחד לאחד– עיצוב עד הפרט האחרון סטודיו "אחד לאחד" מתמחה בעיצוב ויצור של מטבחים ופרטי ריהוט בסגנונות שונים ובאיכות גבוהה, מטבחים כפריים מעץ מלא בעבודת יד, צביעה אומנותית וחומרים טבעיים שונים.

מטבחים כפריים

Similar Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.