חד פעמי מעוצב
מה חדש

סט כלים חד פעמי מעוצב – יש כזה דבר!

האם אי פעם חשבתם כי תוכלו להגיש בסט כלים חד פעמי, מבלי להרגיש כי אתם חוסכים על האורחים או הלקוחות שלכם? אם עדיין לא ידעתם, בימינו הדבר אפשרי, וזאת באמצעות כלים חד פעמיים מעוצבים מעץ. במה בדיוק מדובר? המשיכו לקרוא ותבינו.

כלים חד פעמיים מעץ – עיצוב נהדר שמתאים לכל אירוח

כשמדברים על כלים חד פעמיים מעוצבים, מתכוונים כאמור לכלים העשויים מעץ ולא לשדרוגים הקיימים בכלי הפלסטיק, שעדיין לא משיגים מראה יוקרתי ואלגנטי מספיק. סט כלים חד פעמי מעוצב מעץ הינו כזה שבכלל לא ניתן לזהות כי הוא אינו רב פעמי, וסיכוי קלוש כי אחד האורחים או הלקוחות שלכם ישים לב להבדל. הדבר מאפשר גם לבעלי עסקי ההסעדה שביניכם, להשתמש בהם ללא חשש. הכלים הללו עשויים מבמבוק, דקל וקנה סוכר, כך שניתן למצוא אותם במגוון גווני העץ, מבהיר ועד כהה. בנוסף, מאחר וקל מאוד לעבוד עם עץ, הרי שניתן לספק את סטי הכלים הללו במגוון רחב של סגנונות עיצוב נהדרים.

כלים מעוצבים מעץ – גם האיכות נהדרת

סט כלים חד פעמי מעוצב מעץ יכלול את כל מה שצריך בשביל אירוח מושלם – כוסות, צלחות, סכו"ם, מגשים, קערות ועוד, אך מעבר לעיצוב המושלם, תגלו כי גם מבחינה פונקציונאלית, איכות הכלים נהדרת. הם עמידים וחזקים הרבה יותר מכלי הפלסטיק הפשוטים, כך שאין שום סיכוי כי יתעוותו תחת משקל מנה גדולה מידי. בנוסף, ניתן להגיש בהם מאכלים ומשקאות חמים ללא חשש מזליגת חומרים רעילים, כשעם חלק מהכלים (מקטגוריית כלי הדקל) אף ניתן לאפות ולצלות בתנור.

גם כדור הארץ אוהב את העיצובים החדשים

יתרון נוסף וחשוב מאוד של כלים חד פעמיים מעוצבים מעץ הוא היותם מתכלים לחלוטין, מאחר והם עשויים מחומר טבעי דוגמת עץ. מדובר בכלים אקולוגיים אשר אינם פוגעים בסביבה בשום צורה שהיא, הם מתפרקים בקלות בתנאי הטמנה עם פסולת ביתית רגילה ואף מעשירים את האדמה ותורמים לדישונה. גם תהליכי הייצור של הכלים הללו מאוד תורמים לכדור הארץ, מאחר והם עשויים מלכתחילה מפסולת של עץ שהשתמשו בו לצרכי נגרות. במקום להשליך אותה ולגרום ללכלוך, פשוט ממחזרים אותה לצרכי ייצור כלים חד פעמיים באיכותה גבוהה.

בנוסף, מאחר והעץ מצוי בשפע בטבע, ניתן לשווק את הכלים הללו במחירים נמוכים מאוד ללקוח, כך שההבדל בינם לבין כלים חד פעמיים פשוטים מפלסטיק, כמעט ואינו קיים מבחינת המחיר.

Similar Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.