מעבר דירה
מה חדש

עוברים דירה? כדאי מאד שתקראו את זה קודם

מזל טוב! החלטתם לעבור דירה או להעביר את המשרד למיקום חדש ואטרקטיבי יותר. אבל, רגע לפני שאתם מתחילים לארוז – חשוב מאד שתשימו דגש גם על צוות המובילים שידאג לשנע את הציוד האישי והיקר שלכם אל מיקום משכנו החדש. רוצים ללמוד איך עושים את זה נכון ?

מתחילים לארוז

הגיע הרגע ותאריך המעבר על לוח השנה קרוב מאין פעם, כבר תכננתם איפה למקם כל אחד מהחפצים במיקום החדש ודאגתם ליצור עיצוב מעניין שישתלב כדרך פלא. אבל, בינכם לבין השהייה במתחם החדש בצירוף כל החפצים האישיים שלכם עומד רק עוד שלב אחד והוא כמובן – המעבר עצמו.

אותו הליך קצר שלרוב מסתיים בתוך יום אחד, הופך לא פעם למעמסה כבדה ולאירוע שמלווה באי נעימות, כשאתם פותחים את הארגזים ומגלים שכמה פריטים חשובים נפגמו או נסדקו חלילה. אז איך מעבירים את הדירה או המשרד בצורה הטובה ביותר?

כדי לענות על השאלה, החלטנו לאגד בעבורכם כמה טיפים שיעזרו לכם לעבור את המעבר ביתר נוחות ולשם כך, פנינו אל צוות המומחים של חברת הובלהלי, שעוסקים בענף ההובלות הקטנות במרכז בעשור האחרון. הם שמחו להרים את הכפפה ולהציג לנו את הנקודות החשובות שכולנו נוטים לשכוח תחת הלחץ והבלגן.

הובלות קטנות, חברת הובלות או מוביל פרטי – במה צריך לבחור?

שוק ההובלות, מוצף כיום בספקים רבים, כאשר כל אחד מהם עונה להגדרה אחרת ומייעד את תחום ההובלה שלו לנישה אחרת כמו הובלות קטנות, הובלות גדולות, הובלות של פריט בודד וכדומה. למרות שבמרבית המקרים – גדול יותר הוא טוב יותר, בעולם ההובלות ההנחיה המרכזית דווקא הפוכה.

הכוונה בעצה זו – היא לבחון את הצעת המחיר שאתם מקבלים ביחס לכמות הפריטים שברשותכם. במידה ותבחרו בחברת הובלות גדולה כאשר יש בידכם רק כמה פריטים ספורים תזכו להצעת מחיר גדולה ויקרה יותר שלא לצורך , פשוט משום שישנן עלויות קבועות כמו סוג הנהג הנדרש, כמות המובילים והסבלים, עלות הדלק בעבור הנסיעה וכמובן גם עלות הביטוח.

סליחה, יש לכם ביטוח?

כעת, אנחנו מגיעים לאחת מנקודות התורפה החשובות בעולם ההובלות והיא זירת ביטוח הכבודה. רבים מאתנו כלל לא בודקים את הנקודה ומגלים כי דווקא אותו מוביל נחמד שדרש מחיר הוגן בהחלט בעבור ההובלה נעלם כלא היה במידה וגילינו בעיה בחלק מהציוד לאחר ההעברה.

בשל מקרים כאלה – מומלץ ביותר לבדוק כי לחברת ההובלות שבחרתם, ישנו ביטוח כבודה תקף ושסעיפי הביטוח תקפים גם למקרה ההובלה שלכם ולא רק להובלות של ציוד מעל לעלות כוללת כלשהי או לסוג פריטים מסוים. אתם לא רוצים למצוא את עצמכם עם ציוד תקול ומוביל שנעלם.

מובילים באחריות. האומנם?

אז בחרתם חברת הובלות קטנה או גדולה, בדקתם שיש ביטוח ואתם מוכנים לצאת לדרך. חכו. בדיוק רגע לפני שהמוביל נוחת בחנייה שלכם – ישנה עוד נקודה אחת קריטית שתוביל את התהליך להצלחה והיא אישור ההזמנה מראש כשהיא חתומה על ידי חברת ההובלות או המוביל.

הובלה באחריות

למה צריך לאשר את ההזמנה לפני? בדומה לכל תחום גם כאן, אישור ההזמנה הוא נקודה חשובה ביותר בכדי להבטיח כי תזכו לקבל את אשר הזמנתם מהמוביל ותהווה מסמך משפטי בידכם כנגד המוביל בכל מקרה שזה ינסה להתנער מהסכם הרכישה המקורי.

חשוב לציין כי דווקא בעולם ההובלות אישור ההזמנה הוא גורם מכריע – פשוט משום שמדובר במקרה הטוב בכל הציוד המשרדי של העסק שלכם שלא תרצו שיפגע או במקרה הגרוע יותר – בכל הציוד האישי שלכם ולמעשה, בכל תוכן הבית שלכם.

מה אנחנו מציעים?

לסיכום דברינו , נעשה מעט סדר בדברים – הקפידו לבחור במוביל אמין ואיכותי בעל המלצות ממכרים או חברים קרובים וודאו שהמוביל אכן מתאים לכם מבחינת גודל ההובלה ומבחינת הצעת המחיר. לאחר שסיכמתם את הפרטים וודאו הציוד שלכם מבוטח שיש לכם עסקת רכישה חתומה בה מצוינים כל הפרטים וזהו. אתם מוכנים לצאת לדרך.

בהצלחה במיקום החדש.  

 

 

Similar Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.