פינוי מחסנים
מה חדש

פינוי מחסנים – לפנות את המחסן שלכם בראש שקט

מי שיש באמתחתו מחסן עמוס בחפצים, יודע כי מלאכת הפינוי שלו הינה משימה קשה מאוד לביצוע. בכל פעם מדהים לגלות איך בחדר כל כך קטן מצטברים חפצים רבים כל כך עד שהצפיפות בו בלתי אפשרית ועשויה לגרום לסכנות במהלך ניסיונות פינוי עצמאיים. שירותי פינוי מחסנים פותרים את הבעיה בצורה יעילה למדי, וכפי שתבינו מייד, גם יחסכו לכם לא מעט זמן וכסף על הדרך. להלן כל הסיבות שיגרמו לכם להזמין את השירות ולא להתלבט.

מחסנים עמוסים – סכנה לכל אחד מאיתנו!

כל אחד מאיתנו נוטה לאגור במחסן שלו חפצים רבים ובפועל, כמעט ואיננו יודעים בוודאות מה בדיוק יש שם. מתישהו מגיע השלב שבו צריך לפנות את תכולת המחסן מכל סיבה שהיא, ואז מתחיל הבלאגן האמיתי. לא מדובר רק בזמן פינוי ארוך ומתסכל אלא גם בסכנה בריאותית של ממש במידה ואינכם מקצועיים דיו. למשל, הרמת חפצים כבדים בצורה שאינה נוחה ולא ע"י אנשי מקצוע עשויה להסתכם בנפילות, פגיעות, חבלות ושברים ובנזק רציני לגב. פינוי מחסנים אף טומן בחובו חשיפה לחומרים רעילים וגזים מסוכנים שכן בקבוקים ששמרנו ופג תוקפם בהחלט יכולים לנזול, להישפך ולסכן אותנו במידה רבה. על כל זאת ועוד, מתחת לכל החפצים עשויים לארוב לנו סכנות נוספות כגון חולדות נגועות במחלות, עכבישים, עקרבים וכמובן, נחשים למיניהם שאוהבים את סביבת המחייה הזאת.

קנסות כספיים כבדים

לעיתים רבות אנו נוטים להשליך פסולת וחפצים שונים במרחק מה מביתנו בתקווה שמערכת הניקיון העירונית תאסוף אותם. ואכן, כל עוד מדובר בפסולת מזדמנת, העירייה והרשויות המקומיות לא עושות מכך עניין. אלא, שפינוי המחסן שלכם באופן מוחלט טומן בחובו השלכת פסולת רבה בקרבת מקום, מה שיכול בהחלט לעורר את חמתם של השכנים ובסופו של דבר גם את חמתה של הרשות המקומית והעירייה. אל תתפלאו אם לאחר השלכת הפסולת ידפוק על דלת ביתכם פקח של העירייה ובידיו דו"ח כבד עם שמכם עליו.

במילים אחרות – פינוי מחסנים לא כדאי לבצע לבד אלא רק על ידי אנשי מקצוע!

חברת פינוי מחסנים – עיקרי השירות

שירותי הפינוי ניתנים ע"י חברות המתמחות בתחום, ולא מדובר רק על פינוי מחסנים אלא גם של דירות, משרדים, מרתפים ועוד. ביום המשימה יגיעו אל המחסן שלכם מפנים מקצועיים שימיינו את תכולת המחסן בצורה דקדקנית, תוך שהם משתמשים בכפפות מיוחדות ואמצעי הגנה נוספים. התכולה תוצג בפניכם ואתם אלה שתחליטו מה לשמור ומה לפנות. לאחר מכן התכולה תיארז ותמצא את דרכה בדרך ליעדה הסופי שיכול להיות מקום מוסדר להשלכת פסולת (ללא קנסות כאמור), מסירה לעמותות ונזקקים או למכירה בשוק החופשי. בוודאי תשמחו לגלות כי במידה ותכולת המחסן שלכם תהיה בעלת ערך (העניין נבחן ע"י מנהל העבודה), הרי שיוצע לכם כסף מזומן בתמורתה, כך שבסופו של דבר העלות הסופית של פינוי המחסן הינה זעומה ביותר והרווח כולו שלכם.

Similar Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.