ריהוט גן הייטקיסטי
גינה וגן | מה חדש | עיצוב פנים

ריהוט גן הייטקיסטי – על גינות ועסקים

חשיבות העיצוב בגינות העסקיות, מביא לידי ביטוי את יכולת העברת המסרים של בית העסק: מצד אחד, תוכן שיצביע על יצירתיות בית העסק; מצד שני, עיצוב שיראה שפה מתנהל עסק רציני על כל ההיבטים – עיצוב שמביא איתו את אלמנט הנוחות, הייחודיות והפרקטיות גם יחד.

בתי עסק רבים, הולכים ועוברים תהליך "אמריקניזציה": תהליך ששם את התרבות ההייטקיסטית במרכז, אך יחד עם זאת מביא את הקשר בין אנשי העסקים למקום משוחרר ויש לומר גם חברי יותר. האמריקניזציה באה לידי ביטוי במיוחד בעיצוב ריהוט הגן, שמטרתו ליצור מרווח נוח ונינוח לפגישות עסקים.

ריהוט גן הייטקיסטי

ריהוט גן בגוונים נעימים וחמים – עושים עסקים בנינוחות

אחד הפרטים הבאים לידי ביטוי בעת יצירת הרושם הראשוני על האורחים/הלקוחות המבקרים,  הוא העיצוב. משולש הרושם הראשוני: שירות – קבלת פנים – מיתוג, מושפעים במידה רבה, ע"י העיצוב הפנימי והחיצוני בבית העסק. (באתר http://www.haveacard.co.il/ תוכלו ליצור לעצמכם כרטיס ביקור מקצועי)

סגנונות של ריהוט גן הייטקיסטי מאופיינים בגוונים אחידים וחמים, בעלי מרקם אחיד וגוון אחיד. שילובים של מרקמים חמים – כמו עץ – בשילוב מרקמים קרים – כמו עור רך בגוונים בהירים יותר. סגנון נוסף, המומלץ לאלה מכם אשר פחות אוהבים את העץ, הוא ריהוט גן הייטקיסטי מראטן. הראטן הוא חומר קלאסי המעוצב במראה שתי וערב הנוצר מצמח הראטן ממנו הוא מיוצר. העיצוב ההייטקיסטי ממתן את הסגנון העסקי ויוצר את אותה הנינוחות אותה אנחנו מבקשים לקבל ולתת בעסק שלנו. כך הופך עיצוב ריהוט הגן העסקי באמצעות ריהוט הראטן למבוקש יותר ויותר בגינות העסקיות והפרטיות כאחד.

ריהוט גן הייטקיסטי בחורף

ריהוט גן הייטקיסטי בחורף – הטרנד העיצובי החדש

אחד הטרנדים של העונה האחרונה, הגולשת מהחורף אל תוך עונת הקיץ החמה, הוא ריהוט גן מקורה ומחופה. ריהוט גן הייטקיסטי, מעבר למבנה הספציפי של פריטי הריהוט עצמם, מתבטא בריהוט המודולארי שלו גם בגינה. חיפוי זכוכית פתוח או חצי פתוח מהווה פתרון נוח ושימושי במיוחד גם בעונה הקרה וגם בעונה החמה, ובהשקעה נוספת ניתן לרכוש חיפוי זכוכית, המתכהה בעת הופעת שמש חזקה – זכוכית המיוצרת בטכנולוגיה מיוחדת. הריהוט המקורה הוא אופנה חדשה יחסית בבתי עסק שאינם מסעדות או מרכזי אירועים.

מוסדות ובתי עסקים רבים, גם בתחום התעשייה ותחום שירות הלקוחות, מתהדרים לאחרונה בשדרוג ריהוט הגן, ומוסיפים לו שמץ הייטקיסטיות נוספת, גם מחוץ לבית העסק.

image003

תאורת גן – עיצוב משלים יוקרתי לריהוט גן בעסקים

אחת התוספות המרכזיות והחשובות ביותר בעת עיצוב הגינה ההייטקיסטית היא תוספת התאורה. עיצוב גופי תאורה חיצוניים ישדרגו את סגנון הריהוט. בשונה מהסגנון ההייטקיסטי והמודרני של הריהוט והעיצוב הכללי, התאורה יכולה להיות אקלקטית יותר ולשדר אורבאניות "מיושנת" קמעה שתתן בידול מעניין בין המראות המודרניים לבין עקרון התקופתיות אותו מייצרת דווקא התאורה.

 

משמעותו  הכללית של העיצוב ההייטקיסטי, ובכללו, ריהוט גן הייטקיסטי, מתבטאת ביצירתיות ויציאה מחוץ לקופסה בשילוב אחידות ומראה נקי יחסית לסגנונות עיצוב אחרים. את הסגנון הזה ניתן לראות בהרבה הגינות העסקיות בשנים האחרונות – כל אחת בצורת ה"הגשה" שלה.

לפרטים נוספים אודות ריהוט גן הייטקיסטי, לחצו כאן.

Similar Posts

One Comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.