בית וגן - 5 מיתוסים מוטעים אודות גגות מתכת
מה חדש | שיפוץ ובנייה

5 מיתוסים מוטעים אודות גגות מתכת

כאשר אנשים רבים מדמיינים גגות אלומיניום, הם בדרך כלל חושבים על גגות חלודים וישנים. אך למעשה, אין דבר הרחוק יותר מדימוי זה מאשר גג אלומיניום מטופח, חדיש ומודרני. גגות אלומיניום מציעים יתרונות רבים.

במאמר זה ריכזנו כמה מיתוסים מוטעים אודות גגות אלומיניום. לאחר קריאת מאמר זה אנו מקווים שתבינו את המושג 'גגות אלומיניום' באופן מעמיק יותר.

מיתוס ראשון – גגות מתכת עלולים למשוך ברקים – האמת רחוקה מאוד ממחשבה זו. גגות אלו לא מגדילים את הסיכוי של ביתך למשוך ברקים.

מיתוס שני – כשיש מזג אוויר גשום, תסבול מהרעש של טיפות הגשם על הגג – אם אתה מדמיין מבנים ישנים עם גגות מאובקים שמשמיעים קולות של תופים כאשר הגשם יורד, תשמח לדעת, שגם מיתוס זה שגוי. גגות מתכת מגיעים עם קירוי המונע רעש. הגג שלך לא יעשה יותר רעשים מאשר גג רגיל וטיפוסי שאינו בנוי ממתכת.

מיתוס שלישי – גגות אלומיניום יקרים מאוד – ההתקנה של גגות אלו עשויה להיות יקרה יותר, אך כשמסתכלים על העלות של גגות אלו צריך לבחון אותה לאורך תקופת זמן. מדובר בהשקעה ארוכת טווח. זהו חומר עמיד ואמין, שיחסוך לך שנים של תחזוקה וכאבי ראש. מאחר והגג מיוצר מאלומיניום, הנחשב ידידותי לסביבה (חסכוני באנרגיה, מכיוון שהוא לא אוגר חום. תכונה חשובה ביותר למדינתנו הקיצית והחמה), הוא גם יסייע לך להפחית משמעותית בשימוש השוטף בקירור: גגות מתכת עשויים לחסוך עד 35% בחסכון האנרגיה בתקופות הקיץ החמות. כשמדובר באלמנט כל כך חשוב, הגג שישמש את ביתך במשך תקופה ארוכה, יתכן שמשתלם להשקיע ברכישה נבונה.

מיתוס רביעי – גג אלומיניום חשוף יותר לחלודה וגם לקורוזיה – המציאות שונה. גגות אלומיניום עמידים לאורך יובל ואף יותר. הם עמידים בפגעי מזג האוויר, בין אם מדובר במזג אוויר זועף וגשום או בחום לוהט. צבעם נשאר עמיד לאורך תקופה ממושכת.

מיתוס חמישי – גגות מתכת אינם אסטטיים כלל – טעות. גגות אלומיניום נראים נפלא בכל סגנון בנייה. הם יעצימו את היופי של כל מבנה. הסיבה לכך היא פשוטה. גגות מתכת מגיעים במגוון רחב של צבעים וסגנונות. כל אחד יוכל למצוא את המראה המבוקש שהוא שואף להשיג. בנוסף, מדובר בגגות בעלי משקל קל אך עם זאת הם עמידים במיוחד לאורך שנים רבות. אם נמאס לך לתחזק ולהחליף את הגג מידי שנה, גגות אלומיניום הם בדיוק בשבילך. הם מצריכים תחזוקה מועטה מאוד.

Similar Posts

One Comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.