כלים חד פעמיים מהודרים
מה חדש

כלים חד פעמיים מהודרים – הכירו את כלי העץ

השימוש בכלים חד פעמיים הינו נפוץ ביותר בקרב לקוחות פרטיים ועסקיים גם יחד. אם בתחילה היינו פוגשים את הכלים הללו אך ורק בפיקניקים משפחתיים או בימי הולדת לילדים, הרי שבימינו השימוש בהם כבר התרחב גם למסעדות ואפילו אולמות אירועים. איך זה יתכן? מאחר וכיום ניתן למצוא כלים חד פעמיים מהודרים ביותר, כאלה אשר עשויים מעץ ואיכותי ולא מפלסטיק פשוט.

כלים חד פעמיים מעץ – איכותי ויפה הרבה יותר

תארו לעצמכם אפשרות להשתמש בכלים חד פעמיים זולים מבלי שתצטרכו להתפשר על האיכות והמראה שלהם? כלים חד פעמיים מעץ יאפשרו לכם בדיוק את זה. במקום לשלם כספים רבים על כלים רב פעמיים אשר עשויים מזכוכית או קרמיקה, או להתפשר על כלים חיוורים מפלסטיק, כלי העץ החד פעמיים יספקו לכם את כל מה שצריך בשביל אירוח מושלם. כלים אלו עשויים ממגוון סוגי עצים דוגמת במבוק, קנה סוכר ועץ הדקל והם נראים בדיוק כמו כלים רב פעמיים רגילים.

יתרונות נוספים של כלי עץ חד פעמיים

הבחירה לרכוש כלים חד פעמיים מהודרים מעץ, תספק לכם עוד יתרונות רבים מעבר למראה נהדר. לעומת כלי הפלסטיק הפשוטים, הכלים הללו אף מאופיינים בתכונות יוצאות דופן של עמידות בפני חום (עם כלי הדקל אף ניתן לאפות בתנור), הם אינם מרעילים את המשתמש (הפלסטיק ישר מתעוות בחום והוכח כי כך זולגים חומרים רעילים לשתייה או למזון) והם מתפרקים בקלות בהטמנה רגילה של פסולת באדמה (כלי הפלסטיק אינם מתכלים ועל כן מזהמים את כדור הארץ בצורה חמורה). בנוסף גם המחיר שלהם פשוט מצחיק – הם יעלו לכם בדיוק כמו כלים חד פעמיים פשוטים מפלסטיק, במיוחד ברכישה סיטונאית.

אילו סוגי כלים חד פעמיים מעץ תוכלו לרכוש?

אחרי כל כך הרבה מילים, אתם בוודאי כבר רוצים לדעת אילו כלים חד פעמיים מעץ תוכלו לרכוש. ובכן, מדובר בקולקציית כלים מאוד רחבה, אשר כוללת את כל מה שצריך בשביל אירוח מושלם – צלחות וכוסות, מגשים וקערות, שיפודים וכמובן סכו"ם. כולם ניתנים לבחירה במגוון עיצובים וסגנונות נהדרים וגם בגדלים ועומקים שונים. ניתן להגיש בהם מנות ראשונות ועיקריות, סלטים, מטבלים, מרקים וקינוחים, כמו גם משקאות קרים וחמים.

כלים מהודרים נוספים מחומרים אחרים

מעבר לזאת, ניתן למצוא גם קולקציית כלים מהודרת נוספת, שלא על טהרת העץ, דוגמת קונוסי הגשה מנייר, חמגשיות (עם חלוקה לתאים) ואריזות טייק אווי במגוון צורות (פיצה, צדפה, מרובעות), קערות עם מכסים, קשים לשתייה קרה – כולם עשויים אף מהם מחומרים מתכלים, כאשר ניתן לעצבם בצורה מיוחדת על ידי הדפסה על גביהם, לצרכי שיווק ופרסום.

 

Similar Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.