צבע במטבח
מה חדש | עיצוב פנים

הכניסו צבע לעיצוב המטבח שלכם

אנשים רבים נוטים לבחור במטבחים בצבעי לבן, שמנת או גווני עץ בהירים בלבד, משום שאינם יודעים כיצד לשלב צבעים בעיצוב המטבח, וחוששים מהמראה שיכול להתקבל. הנה כמה רעיונות לשימוש בצבעים במטבח שלכם.

קירות המטבח אינם חייבים להיות לבנים. ניתן לצבוע קיר אחד בצבע שונה, וכך ליצור אפקט צבע מרשים, שישתלב מצוין עם ארונות מטבח בצבע ניטראלי. אם תתחרטו, תמיד תוכלו לצבוע את הקיר מחדש בצבע אחר.
.

 
.

 
.

 
.

 

אם אינכם רוצים לצבוע קיר שלם, ניתן גם לצבוע קטע קטן בלבד, למשל כרקע למדפים.
.

 

ארונות המטבח יכולים לבוא בכל צבע שתבחרו. הנועזים יותר ילכו על צבעים עזים ובוהקים, כמו אדום, כחול וצהוב, אבל ניתן גם לבחור בצבעים פסטלים שקטים, כמו ירוק בהיר או תכלת.
.

 
.

 
.

 
.

 

ומי אמר שכל ארונות המטבח חייבים להיות באותו צבע?
.

 

כיום ניתן גם לבחור במשטחי עבודה בצבעים שונים.
.

 
.

 

וללכת עם זה הכי רחוק שאפשר….
.

 

אם אינכם מעוניינים לבצע שינויים גדולים כמו צביעת קירות, החלפת ארונות או שינוי משטח העבודה, ניתן להכניס צבע למטבח שלכם גם באמצעות מכשירי החשמל. ניתן להשיג כיום מקררים, תנורים, מיקסרים ועוד בצבעים שונים ולא רק בלבן או אפור.
.

 
.

 
.

 

אם אתם בכל זאת מעדיפים את המראה הלבן והבוהק, אפשר להכניס נגיעות קטנות של צבע באמצעות כסאות צבעוניים, כלי בית המוצגים לראווה, וילונות, תמונות, ואפילו זר פרחים צבעוני ורענן.
.

 
.

 
.

 

המטבח הוא אחד החדרים החשובים בבית, ואנחנו מבלים בו הרבה. בכל כמות ועוצמה שתבחרו, שילוב צבע במטבח תורם למראה רענן ולא שיגרתי, וגורם לשהייה שלנו בו להיות מהנה יותר.

עוד על צבע במטבח:

שמח במטבח שלנו חלק א'

שמח במטבח שלנו חלק ב'

***

מוגש בחסות סטודיו אחד לאחד– עיצוב עד הפרט האחרון סטודיו "אחד לאחד" מתמחה בעיצוב ויצור של מטבחים ופרטי ריהוט בסגנונות שונים ובאיכות גבוהה, מטבחים כפריים מעץ מלא בעבודת יד, צביעה אומנותית וחומרים טבעיים שונים.

מטבחים כפריים

Similar Posts